Karrier

Dolgozz velünk, csinálj karriert a Parainesis-nél!
Minőségi munkahelyek, szakmai előrelépés, versenyképes fizetés.

Raktáros

Legyél te az a fiatalos, lendületes új tag a csapatunkban, aki napi szinten támogatja a logisztikai feladatainkat és hatékonyabbá teszi azt. Polietilén gyártással és megmunkálással foglalkozunk, gyorsan növekedő cég vagyunk. Téged keresünk, ha igényes vagy a munkádra, rendszerekben gondolkodsz és szeretnéd jobbá tenni a dolgok működését.

Szemeteszsák és zsugorfólia, zacskók és csomagolások; a mezőgazdaságtól a gyógyszeriparig - mindenhol találkozhatsz a termékeinkkel. Magyarország egyik vezető és regionálisan feltörekvő polietilén extrudálással és megmunkálással foglalkozó gyártócége vagyunk.

Több, mint 20 éve vagyunk a piacon, és az elmúlt években egy megújuláson mentünk keresztül, amit dinamikus növekedés követett - folyamatosan fejlesztjük a gyártást, automatizáljuk a minőségellenőrzést, gyártási folyamatokat és bővítjük az ügyfélkörünket és termékportfóliókat, ehhez:

GYŐRÚJBARÁTI GYÁRUNK LOGISZTIKAI CSAPATÁNAK BŐVÍTÉSÉRE ÚJ KOLLÉGÁT KERESÜNK EGY

RAKTÁROS

személyében.

Milyen feladatok várnak Rád, ha Téged választunk?

  • A beérkező áruk leszedése, raktári lokációra történő betárolása, mozgatása, esetleg
  • csomagolása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra, tehergépkocsira való felrakása
  • A gyártó területek alapanyaggal való ellátása
  • Késztermékek pántolása, fóliázása munkautasítás szerint, raktárba való betárolása
  • Raktári informatikai eszközök kezelése
  • Leltárban való részvétel
  • Raktári rend fenntartása
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Komissiózási tevékenység ellátása
  • Egyéb raktári feladatok ellátása​

Mit várunk Tőled?

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Min. 2 év raktáros munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Targonca gépkezelői jogosítvány​

Mit kínálunk Neked?

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása​

Jelentkezéshez, írj egy emailt az allas@parainesis.hu címre. A tárgynak add meg, hogy Raktáros Jelentkezés. Kérlek csatold az önéletrajzod és jelöld meg a fizetési igényedet is.